ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

До бюджету Харківської області прийняли медичну субвенцію в розмірі 68,7 мільйонів

На сьогоднішній сесії Харківської обласної ради депутати внесли зміни до обласного бюджету
Depo.
8 вересня 2016 13:20
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, депутати прийняли до обласного бюджету медичну субвенцію з державного бюджету в розмірі 68,7 мільйонів гривень.

Відповідно до прийнятого облрадою рішення, ці кошти спрямовують на оплату праці з нарахуваннями та розподіляються між обласним бюджетом, бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами з метою медичного обслуговування громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.

Зокрема на реконструкцію водоводу прийнята субвенція з міського бюджету Ізюму на у розмірі 4 мільйона 340 тисяч гривень.

На галузь охорони здоров’я виділено 23 мільйонів гривен, на соціальний захист населення – 5 мільйонів грн.

На галузь капітального будівництва – 12 млн 316 тис грн передбачено на об’єкти соціально-культурної сфери. На об’єкти житлово-комунального господарства – 4,8 млн грн.

В галузі освіта і наука - збільшено капітальні видатки на суму 2,3 млн грн по об’єкту "Виготовлення проектно-кошторисної документації та будівництво універсального спортивного майданчика зі штучним покриттям та обладнанням КЗ "Обласна спеціалізована школа-інтернат II-III ступенів "Обдарованість "Харківської обласної ради" в м. Харкові".

Збільшується також обсяг субвенцій районним бюджетам області в загальній сумі 2,6 млн грн.

В галузі охорони здоров’я перерозподіляються кошти медичної субвенції з державного бюджету, а саме: збільшуються видатки для забезпечення безперебійного функціонування служби екстреної медичної допомоги та медицини катастроф КЗОЗ "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф", в т.ч. на придбання паливно-мастильних матеріалів – на 8,7 млн грн, на проведення технічного обслуговування, поточного ремонту автомобілів швидкої медичної допомоги – на 2,2 млн грн.

Збільшуються також асигнування на проведення спортивних заходів на суму 991 тис грн.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків