Дівчині, що зацькувала кошеня собакою, загрожує п'ять років позбавлення волі

Поліція може звинуватити її ще й у розповсюдженні відео, яке пропагує насильство та жорстокість
Depo.
28 жовтня 2016 15:53
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у відділі комунікацій поліції Харківської області, правоохоронці проводять перевірку факту жорстокого поводження з тваринами після того, як у місті набуло широкого резонансу відео, де молоді люди нацькували бійцівського собаку на безпритульне кошеня.

Про даний факт було поінформовано керівництво ГУНП в Харківській області. За особистим розпорядженням начальника Головного управління Анатолія Дмитрієва, була організована ретельна перевірка даної події. Для цього залучили працівників територіальних підрозділів міста Харкова та оперативної служби обласного главку поліції.

На сьогоднішній день особу дівчини, яка є власницею собаки, встановлено. Зараз відпрацьовуються інші громадяни, причетні до створення відеоролика жорстокої розправи з твариною.

Як розповіла т.в.о. начальника слідчого відділення Основ’янського відділення Слобідського відділу поліції Олена Хівренко, за даним фактом слідчими органами розпочато кримінальне провадження за ст. 299 (жорстоке поводження с тваринами) Кримінального кодексу України. На теперішній час проводяться усі необхідні слідчі дії та призначено ряд судових експертиз.

За їх результатами буде прийматися рішення щодо відкриття ще одного кримінального провадження за ст. 300 (ввезення, виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію) Кримінального кодексу України.

Максимальне покарання за вчинення даних правопорушень передбачає до п'яти років тюремного ув’язнення.

Хід роботи над встановленням усіх обставин резонансної події знаходиться на особистому контролі керівництва обласної поліції.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків