ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові директора школи, яка красувалась на фото з "колорадською" стрічкою, звільнять

З директором харківської школи, яка їздила в Білгород на семінар "Патріотичне виховання і єднання суспільства в новітній історії Росії та України", розірвали контракт
Depo.
4 червня 2015 14:08
ФОТО: depo.ua

Згідно відповіді на запит Державної інспекції навчальних закладів України, педагоги відвідали семінар у рамках договору з білгородської школою №40, укладеного 25 січня 2013 року, повідомляє "Харківський кризовий інфоцентр", передає кореспондент Харків.depo.ua.

Однак зробили це вчителі на шкоду навчальному процесу, оскільки не всі уроки були замінені профільними педагогами.

Крім того, згідно шкільної документації, співробітники, які поїхали, нібито продовжували свою трудову діяльність: бібліотекар нібито супроводжувала дітей під час турніру юних істориків, а директор видавала накази по школі (20 травня датовані два накази з її підписом - "Про зміни у структурі навчального року та режимі роботи школи в період весняних канікул 2014/2015 навчального року" та "Про попередження всіх видів дитячого травматизму серед учнів в період весняних канікул 2014/2015 навчального року").

За результатами перевірки чотирьом представникам ЗОШ №136 було винесено догану. 28 травня Рябоштан була попереджена про розрив з нею контракту 30 червня.

Нагадаємо, скандал навколо візиту харківських вчителів до Бєлгороду розгорівся у квітні.

Після візиту на сайті школи з'явилася стаття заступника директора з виховної роботи про поїздку до Россі. До неї додавалися фото з учасниками семінару - в тому числі і членами української делегації Вони були зображені з георгіївськими стрічками.

Найбільше городян та користувачів обурило фото на тлі портретів президента і прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна і Дмитра Медведєва.