ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Депутати облради "перекроїли" бюджет

Депутати Харківської облради внесли зміни до обласного бюджету
Depo.
23 червня 2016 11:07
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Харків за інформацією прес-служби облради, відповідне рішення було прийняте сьогодні, 23 червня, під час сесії.

Згідно з документом, прийнято субвенції з державного бюджету на проведення виборів депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних та міських голів в сумі 662,1 тис. грн.

Також прийняті освітня субвенція на 1 млн 6 тис. грн, медична – на 3 млн 661 тис. грн.

На 338 млн 606 тис. грн збільшена субвенція на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот, на 5 млн 393 тис. грн збільшена субвенція на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства.

До обласного бюджету також прийняті субвенції з бюджетів Вовчанського, Шевченківського, Близнюківського районів та міського бюджету Ізюму для проведення співфінансування по об’єктах соціально-економічного значення, які у 2016 році фінансуватимуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в сумі 3 млн 36 тис. грн.

За рахунок субвенції з місцевих бюджетів області передбачені видатки в загальній сумі 8 млн 41 тис. грн для розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства районів і міст Харківщини. Кошти на реконструкцію мереж вуличного освітлення, систем водопостачання, водогонів, водопроводів, будівництво водопровідної мережі, каналізаційного колектору отримані від Дергачівського району, Лозівського, Богодухівського, Золочівського, Ізюмського, Сахновщинського, Чугуївського та міста Куп’янськ. Перелічені об’єкти так само співфінансуватимуться з Державного фонду регіонального розвитку. Із вказаної суми фінансуватимуться і об’єкти житлово-комунального господарства Лозової, Чугуєва, Балаклійського району, Богодухівського, Красноградського та Лозівського.

В рамках змін до бюджету області передбачено виділення додаткових коштів. Зокрема, у сфері науки і освіти збільшуються асигнування на загальну суму 43 млн 881 тис. грн, на галузь охорони здоров’я – 115 млн 751 тис. грн.

Перелік змін також передбачає збільшення асигнувань на суму 6 млн 750 тис. грн для реалізації заходів щодо забезпечення соціального захисту населення.

Планується збільшення асигнування на загальну суму 4 млн 220 тис. грн на оплату праці працівників спортивних закладів та проведення капітального ремонту легкоатлетичного манежу, залу боксу КЗ ДЮСШ "ХТЗ".

У сфері культури і туризму збільшуються асигнування на виплату заробітної плати працівникам закладів мистецтва в загальній сумі 2 млн 342 тис. грн.

У галузі капітального будівництва передбачаються видатки по об’єктах соціально-культурної сфери та житлово-комунального господарства на суму 39 млн 803 тис. грн. Для об’єктів житлово-комунального господарства передбачено 11 млн 726 тис. грн.

За рахунок залишків коштів фонду охорони навколишнього природнього середовища передбачаються видатки в сумі 3 млн 371 тис. грн.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків