ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Харківщині депутати віддали Звягільському газове родовище

Харківська облрада на позачерговій сесії погодила надання надр у користування ТОВ "ЮЗГАЗ" на території Богодухівського та Дергачівського районів.
Depo.
18 червня 2015 14:45
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на рішення облради, передає кореспондент Харків.depo.ua.

"Погодити надання ТОВ "ЮЗГАЗ" надр у користування з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки, з подальшим видобуванням нафти, газу і конденсату Володарської площі, розташованої на території Богодухівського та Дергачівського районів Харківської області", - йдеться у рішенні.

Згідно з інформацією Єдиного держреєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців, ТОВ "ЮЗГАЗ" зареєстровано в Харкові і має сім засновників, серед яких народний депутат від "Опозиційного блоку" Юхим Звягільський (його внесок в статутний фонд становить 700 тис. грн) і депутат Харківської облради, екс-регіонал Олег Шаповалов (його внесок в статутний фонд, як і інших співзасновників - 50 тис. грн).

Крім того, на сесії в четвер облрада погодила також продаж на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами Новософієвської площі, розташованої у Богодухівському районі області.

У рішенні зазначається, що умовою погодження є включення в умови продажу на аукціоні зобов'язання підприємства брати участь в економічному і соціальному розвитку територій, а також реєстрацію підприємства, яке отримує спеціальний дозвіл, на території розташування ділянки надр - у Харківській області.

Більше новин про життя Харкова читайте на kh.depo.ua