Депутати Чернова "перекроїли" бюджет

Депутати Харківської облради внесли зміни до обласного бюджету на 2015 рік

Про це повідомляє прес-служба облради, передає кореспондент Харків.depo.ua.

Так, збільшується обсяг субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот на суму 993 млн 444 тис.грн. Ці кошти передаються районам та містам області.

На часткове фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які до 2015 року отримували підтримку з Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності виділяються кошти в сумі 5 млн 984 тис. грн.

Виділяються кошти у сумі 10 млн грн. на співфінансування міні-проектів, що стали переможцями обласного конкурсу територіальних громад "Разом в майбутнє" 2015.

Виділяються кошти на виконання заходів комплексної Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції на 2015-2016 роки в сумі 2 млн 50 тис. грн. (за рахунок нерозподілених коштів загального фонду), в т.ч.:

- для забезпечення проведення відпочинку військовослужбовців, демобілізованих із зони АТО, у санаторно-курортних закладах Харківської області в сумі 2 млн. грн. - у вигляді субвенції місцевим бюджетам області;

- для випуску та розповсюдження інформаційних буклетів, листівок, з контактами організацій, які надають і можуть надавати допомогу та підтримку демобілізованим військовослужбовцям - 50 тис. грн.

2,4 млн грн. виділяється у рамках Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2015 рік за рахунок нерозподілених коштів загального фонду на капітальні ремонти об'єктів водопостачання та закладів освіти.

На придбання витратних матеріалів для проведення ниркової замісної терапії хворим на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу та перитонеального діалізу в комунальному закладі охорони здоров'я «Обласний клінічний центр урології і нефрології ім. В.І. Шаповала» виділяється 12 млн грн.

На придбання продуктів харчування для будинків дитини - 500 тис.грн.; придбання витратних матеріалів для заготівлі крові та її препаратів - 600 тис.грн.;

Районному бюджету Нововодолазького району на придбання спеціального лікувального харчування іноземного виробництва для однієї дитини, що хворіє на фенілкетонурію надається субвенція у сумі 615 тис. грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #облрада