ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Делегація з Харківської області розпочала візит до Китаю

Розпочався офіційний візит делегації Харківщини до Китаю
Depo.
14 червня 2016 15:29
ФОТО: depo.ua
Делегація з Харківської області розпочала візит до Китаю
Делегація з Харківської області розпочала візит до Китаю

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської облдержадміністрації, в Китайській народній республіці представники Харківської області на чолі з першим заступником голови Харківської ОДА Юлією Світличною перебуватимуть протягом тижня.

За відомостями прес-служби ОДА, до складу делегації увійшли представники керівництва облдержадміністрації та облради, науковці Харківського національного університету радіоелектроніки та Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут", а також представники бізнесу та Китайсько-українського центру економічного і культурного співробітництва.

Делегація Харківської області візьме участь у роботі 27-ї Харбінської міжнародної торгово-економічної виставки та в Міжнародній конференції міст-побратимів.

Під час візиту до КНР планується підписання Угоди між Харківською обласною державною адміністрацією та Народним урядом провінції Хейлунцзян.

Також керівник делегації Світлична 17 червня виступить із доповіддю на Першій китайсько-українській конференції з економічного та науково-технічного співробітництва "День України".

"Ми неодноразово підкреслювали, що бачимо значні перспективи для економіки Харківщини в розширенні співробітництва з Китаєм, - наголосила перший заступник голови Харківської ОДА. - Це вже другий візит нашої делегації до КНР цього року. І вже двічі 2016 року нашу область відвідували делегації з Піднебесної. Наразі ми закладаємо підґрунтя для подальшої роботи харківського бізнесу та промислових підприємств із китайськими партнерами. Надалі все залежатиме від самих керівників підприємств, їхньої ініціативи та готовності виходити зі своїми пропозиціями на один із найбільших ринків світу".

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків