Дефіциту броні для БТРів вже немає, - Полторак

Проблема з виготовленням броні для БТР-3 та БТР-4 вже вирішена

Як передає кореспондент Depo.Харків, про це сьогодні, 28 січня, під час брифінгу у Харкові заявив міністр оборони Степан Полторак.

Він зазначив, що раніше існував дефіцит броні для БТР-3 та БТР-4, але вже зараз харківські конструктори знайшли технічну можливість перейти до її випуску у повному обсязі.

"Корпуси для БТРів, у мене були питання, чи маємо можливість постачати своєчасно та якісну броню для Збройних Сил України. Наші підприємства перейшли практично на випуск у повному обсязі цієї броні. Причому методика, технологія її виробництва є надзвичайно високою, перевіреною, що підвищує живучість наших екіпажів", - сказав Полторак.

Він додав, що вже бачив броню, яка успішно пройшла випробування.

Також міністр зазначив, що виробництво вже не є експериментальним. "Раніше харківські заводи не випускали корпуси і це була велика проблема. Зараз знайшли технічну можливість вирішити проблему і почали варити, виробляти ці корпуси", - сказав Полторак.

Як повідомляв Depo.Харків, у жовтні 2018 року "Харківське конструкторське бюро ім. Морозова" передало українському війську перші сім БТР-4, виготовлених з нової вітчизняної броні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook