До Харкова переїхали донецькі виробники вугледобувних комплексів

Харківський завод "Корум Світло шахтаря" вперше виготовив комплекс для видобутку вугілля, який раніше виробляли на Донбасі
Depo.
8 листопада 2016 14:13
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі заводу "Корум Світло шахтаря", підприємство завершило освоєння виробництва нового для себе виду устаткування - нишенарізного фронтального комплексу (КНФ), що раніше вироблявся на заводі в Донецькій області.

За даними підприємства, техніка вже відвантажена клієнтові - компанії ДТЕК, яка входить до групи System Capital Management.

"Фахівці "Корум Світло шахтаря" освоюють виробництво нової техніки - прохідницьких комбайнів, очисного устаткування, нишенарезного комплексу, готовлять площадку по складанню підстанції", - відзначив генеральний директор Corum Group Яків Сидляренко.

Відвантажений КНФ - уже другий комплекс такого типу, що буде працювати на українських шахтах. Перший зразок такого устаткування пройшов промислові випробування у квітні минулого року. Цей комплекс дозволяє гірникам на 30% скоротити економічні витрати при підготовці нових лав для подальшої роботи очисних комплексів. Потенційно техніка цікава ринкам Польщі й Китаю, оскільки видобуток там також ведеться із вугільних шарів малої потужності.

Раніше Corum Group повідомляла, що перенесла виготовлення ряду виробів "Корум Горлівського машинобудівного заводу" (зараз знаходиться на окупованій території) на інші підприємства групи - "Корум Світло шахтаря" у Харкові та "Корум Криворізький завод гірського устаткування" у Кривому Розі.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків