ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чому Україна зобов'язана грати на ЧС-2018 у Росії

Українські вболівальники неоднозначно сприйняли інформацію, що Україна подала заявку на участь у ЧС-2018, мабуть, забувши, що мундіаль у путінської Росії можуть і відібрати
Depo.
29 червня 2015 12:33
ФОТО: depo.ua
Чому Україна зобов
Чому Україна зобов'язана грати на ЧС-2018 у Росії

Інформація про участь збірної України у відборі ЧС-2018 - логічний крок нашої ФФУ. Вболівальники, які звикли спочатку голосно скиглити та стукати пальцями по клавіатурі, кричали "Ганьба". Деякі журналісти навіть писали спекуляції, мовляв, Україна не бойкотує ЧС у Росії.

Всім крикунам та панікерам хочеться задати два питання: Любі друзі, Україна вже їде до Росії чи це тільки відбірковий турнір? А може ЧС-2018 у Путіна відберуть, не думали?

У ФІФА розгорівся корупційний скандал. ФБР розслідує корупцію з фінансовими оборудками, Швейцарія "копає" під вибори господарів ЧС-2018 та ЧС-2022 - Росію та Катар відповідно. Блаттер йде у відставку і буде обрано нового президента ФІФА. А тепер уявіть наступну картину: збірна України відмовляється від участі у відборі ЧС-2018, а мундіаль відбирають у Росії та віддають, скажімо, Англії. Як виглядатиме збірна України, яка пропустила відбірковий турнір через Росію? Правильно, по-ідіотськи. Про втрату позицій у рейтингу ФІФА навіть говорити не хочеться. А спонсори будуть давати гроші на збірну, яка бойкотує відбір? А якщо ні, то за що фінансувати юнацький та інший футбол в країні? Знаєте, інколи краще жувати за клавіатурою, ніж писати абсурд про бойкот відбору. Популізм чистої води.

Спочатку потрібно потрапити на ЧС-2018, а потім вже думати, відмовлятися туди їхати, чи ні. Бо відмовившись від відбору можна втратити можливість поїхати на ЧС-2018 до Англії...

Навіть якщо мундіаль і не відберуть у Путіна, до чого схиляємося і ми, набагато краще туди поїхати і виступити результативніше, ніж збірна Росії.

Більше новин про життя Харкова читайте на kh.depo.ua