ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чому Путін так психує через Савченко

Жінка, українка, яка ані на грам не допускає навіть думки про якусь там "подвійну ментальність", або хоча б мінімальну цікавість до руссміра
Depo.
12 травня 2015 11:53
ФОТО: depo.ua
Чому Путін так психує через Савченко
Чому Путін так психує через Савченко

День народження Надії Савченко. Настирливе й тупе утримання її в московській тюрмі вказує на характерний момент сучасної війни. Помста пілоту, який служив в Іраку, на боці Америки й уособлює все те, що неприпустимо для режиму в РФ. Жінка, українка, яка ані на грам не допускає навіть думки про якусь там "подвійну ментальність", або хоча б мінімальну цікавість до руссміра. ЇЇ існування заперечує всі міфи руссагітаторів - про поділ України, про "Майдан за гроші Америки", про хунту. Про те, що Україна - штучна країна, яку вигадав австрійський Генштаб та В.Ульянов (Лєнін). Подібну шизофренію не цікаво обговорювати, тому що її запозичено з нацистських брошюрок, де завжди існує лише то, що подобалось тим ідіотам і не існує нічого, що на їхній погляд - не повинно існувати. В цьому суть нацизму - жити в міфі, не бачити реальність за будь яку ціну - навіть ціною власної загибелі.

Особливо бентежить їх те, що саме на Майдані - пані Надія намагалася зупинити радикалів, коли вони кидали вогняні коктейлі в Беркут. Тобто - була саме противницею громадянської війни, яку так старанно розігрує РФ.

Ще неприємніше для сучасної руссцивілізації те, що її обрано депутатом не лише України але й Європейського парламенту. Саме тому РФ утримує її в тюрмі - аби продемонструвати зневагу до інституцій ЄС, та й до самої Європи як такої. Москва не може змиритися навіть з Тризубом, вперто продовжуючи вважати його "бандерівським символом". Вперто не помічає Тризуб на монетах Давньої Русі. Додалася вже заборона передавати їй листи українською мовою.

Нагадаю промовисту історію. В 70-их В.Чорновіл відмовився розмовляти із слідчим ГБ російською і йому привезли якогось "западенця" який залюбки саме українською пив кров з Чорновіла, демонструючи демократичність совєтської влади. Сучасна Росія вирішила й цьому покрасти край, тобто повернутися до часів договору Молотова-Ріббентропа, про який вони торочуть свої фашистські й цинічні викладки.

Все вказує на те, що ми маємо справу не з грою, а з реальною фашистською машинерією, який дуже важко зупинитися перед будь чим. Справа не в керівниках Кремля. Справа в тому, що самі маси там бажають загибелі і бажають вмирати. Їм надто важко жити в РФ.

Звісно - Україна вже перемогла цю війну, тому що щира й спокійна мужність цієї жінки, демонструє як існування народу, так й відсутність серйозних психологів, чи пропагандистів в РФ. Вони просто нічого не розуміють, взагалі нічого.

Надія Савченко їх і доб'є. І пролетить на гвинтокрилі над занедбаним Кремльом.

Саме цього я їй і бажаю. Та низько вкланяюся.