ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чоловіки, які переправляли азербайджанців через кордон, підуть під суд

Справу злочинної групи, яка організували нелегальну міграцію, направили до суду
Depo.
5 травня 2015 16:07
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі прокуратури Харківської області з посиланням на в. о. начальника відділу прокуратури області Олександра Цимбалістенко.

Прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно мешканців Харківщини, які незаконно переправляли громадян Азербайджану через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України). 5 учасникам злочинної групи загрожує до 9 років позбавлення волі.

Мешканець одного з прикордонних районів області разом з 4-ма спільниками організував бізнес з незаконної переправи нелегалів через українсько-російський кордон.

Спочатку чоловіки знаходили "клієнтів", яким потрібно було перейти кордон. Потім зустрічалися з ними у Харкові. Один із членів угрупування - колишній співробітник прикордонного загону, проставляв у паспортах іноземців підроблені дату-штамп прикордонної служби. Ця відмітка в документах дозволяла в подальшому нібито легально перебувати на території РФ.

Далі мігрантів підвозили на автомобілі до лінії кордону і переправляли в обхід встановлених пунктів пропуску на територію сусідньої держави. Зі сторони Росії "гостей" уже зустрічали співучасники злочинного угрупування та доправляли їх до Бєлгорода.

Таким чином протягом чотирьох місяців минулого року переправлено до РФ 5 громадян Азербайджану. При спробі незаконного перетину держкордону шостим нелегальним мігрантом членів угрупування було затримано.