У Харкові судитимуть кримінального чиновника Добкіна

Заочний процес у справі екс-директора департамента ЖКГ Харківської обладміністрації Романа Гриви розпочнеться 13 грудня
Depo.
16 листопада 2016 14:23
ФОТО: depo.ua
У Харкові судитимуть кримінального чиновника Добкіна
У Харкові судитимуть кримінального чиновника Добкіна

Як передає Depo.Харків, про це йдеться у рішенні Дзержинського районного суду Харкова від 9 листопада.

Суд розглянув клопотання прокурора про здійснення спеціального судового провадження у цій справі.

Вислухавши захисника, який не заперечував проти задоволення заявленого клопотання, дослідивши акт кримінального провадження та додані до нього матеріали, суд вирішив, що проведені всі необхідні дії щодо підготовки до судового розгляду.

Кримінальне провадження підсудне Дзержинському районному суду Харкова.

Підстав для закриття або зупинення провадження немає. Порушення вимог кримінально-процесуального законодавства під час порушення справи, провадження дізнання або досудового слідства, без усунення яких справа не може бути призначена до судового розгляду, не встановлено.

На підставі викладеного, враховуючи, що обвинувачений набув статусу біженця в Російській Федерації, перебуває в міжнародному розшуку з метою арешту за ініціативою НЦБ Інтерполу в Україні, на даний час переховується від суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності, суд вважає доцільним розглядати кримінальне провадження у відношенні обвинуваченого, застосувавши спеціальне судове провадження.

З огляду на це, суд задовольнив клопотання прокурора і постановив розглядати справу у відсутності обвинуваченого, призначивши перше засідання на 10:00 13 грудня.

Судовий розгляд кримінального провадження здійснюватиметься колегіально у відкритому судовому засіданні.

Довідка Depo.Харків. Колишній директор Департамента житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської облдержадміністрації Роман Грива часів губернаторства Михайла Добкіна перебуває в розшуку з березня 2015 р. У листопаді 2015 р. прокуратура Харківської області доправила до Генпрокуратури України пакет документів, необхідних для екстрадиції Гриви з Російської Федерації, де той переховувався, за даними Інтерполу. РФ надала Гриві статус біженця.

Гриву звинувачують по кількох статтях Уголовного кодексу України, зокрема, привласненні майна, отриманого шляхом зловживання службовим становищем, вчинення злочину групою осіб за попередньою змовою та службовій підробці.

Слідство довело, що під час роботи начальником департаменту обладміністрації Грива уклав фіктивний договір на виконання будівельних робіт, за яим присвоїв майже 1,3 млн грн.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків