Чим займатиметься під час воєнного стану СБУ на Харківщині

У Харківській області під час воєнного стану Управління СБУ зосередиться на контррозвідувальній і протидиверсійній роботі

Як передає кореспондент Depo.Харків, про це сьогодні під час брифінгу заявив заступник начальника Управління СБУ в Харківській області Юрій Рябуха.

"Управління СБУ в Харківській області переведене на посилений режим. Акценти в роботі в тому числі зміщені в сторону контррозвідувального захисту регіону. Ми зараз працюємо в тому числі й над антитерористичним захистом, в особливості об'єктів технічної інфраструктури, що є частіше за все об'єктами спрямувань таких диверсійних структур", - сказав Рябуха.

Він також зазначив, що на сьогодні немає інформації про те, що в Харківській області пожвавилася діяльність диверсійних груп.

"Можу вас запевнити, що управлінням набутий масштабний досвід з боротьби та нейтралізації таких диверсійних груп. На даний момент говорити про інтенсифікацію їхньої діяльності ми не будемо. Для цього на даний момент немає підстав", - підсумував Рябуха.

Як повідомляв Depo.Харків, державний концерн "Укроборонпром" заявив, що через введення воєнного стану, можливі зміни в роботі підприємств організації на території Харківської області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook