ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Через борги Курченка "Металіст" може не зіграти в Прем'єр-лізі у наступному сезоні, - ЗМІ

"Металіст" не проходить ліцензування для участі у наступному сезоні УПЛ, тому що у нього є борги перед гравцями
Depo.
27 квітня 2015 15:15
ФОТО: depo.ua

Про це заявив колишній віце-президент ФФУ, а нині чинний радник губернатора Харківської області Ігоря Райніна Сергій Стороженко, який розповів про ситуацію з боргами харківського "Металіста" перед гравцями, пише depo.ua, з посиланням на "Сегодня".

"Процедура ліцензування для участі в чемпіонаті України буде закінчена через два тижні. Але "Металіст" не проходить ліцензування, тому що у нього є борги перед гравцями", - зазначив він.

"Металіст бореться за те, щоб ситуацію в економіці країни, футболі та в клубній діяльності визнали форс-мажорною. У такому випадку клубу дозволять реструктуризувати борги, в першу чергу перед футболістами, уклавши додаткові мирові угоди про визначення взаємних зобов'язань та їх розстрочення в часі", - пояснив Стороженко.

За його словами, список протестуючих футболістів скорочується

"Список протестуючих футболістів скорочується. Спортивний директор Олександр Бойцан веде з ними переговори, з деякими з них я особисто говорив. Вони не розуміють, що якщо будуть вимагати розрахуватися з ними за старим курсом долара, вони не отримають нічого, адже клуб стане банкрутом", - зауважив посадовець.

"Просто задумайтеся: мінімальна зарплата гравців основного складу "Металіста" була близько $ 40 тисяч на місяць. Як думаєте, нормально в країні, де людям скоротили пенсії і зарплати, отримувати такі гроші?", - висловив думку Стороженко.

"Якщо у гравців будуть пропозиції, клуб негайно видасть трансферні листи. Ніхто не заборонить їм працювати, адже це злочин. До речі, Металіст від боргів не відмовиться, де б футболісти не грали", - підкреслив Стороженко.

Від себе додамо, що коли Стороженко обіймав посаду першого віце-президента ФФУ, багато клубів успішно проходили ліцензування навіть з боргами.