Це не самогубство: Нардеп Береза анонсував відновлення справи про смерть еко-активіста Бичка з Есхару

У парламенті 6 лютого має відбутися голосування щодо продовження роботи Тимчасової слідчої комісії у справі про напади на цивільних активістів

Як передає Depo.Харків, про це народний депутат, голова Тимчасової слідчої комісії ВР у справі про напади на громадських активістів Борислав Береза заявив в ефірі Радіо НВ.

Береза анонсував "реанімацію" справи про вбивство активіста з селища Есхар Миколи Бичка.

"Зараз ми будемо реанімувати справу щодо нападу на Бичка. Зараз вони (поліція, - ред.) кажуть, що це самогубство, але у нас є інформація, все вказує на те, що це не самогубство", - сказав він.

За словами Берези, 6 лютого в парламенті має відбутися голосування щодо продовження роботи Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради у справі про напади на цивільних активістів, перед яким він відзвітує про виконану роботу з розслідування вбивства Катерини Гандзюк і насильства по відношенню до інших активістів.

"Якщо 150 голосів у Верховній Раді буде "за" продовження (роботи Комісії – ред.), то гаразд. Якщо ні - дуже цікаво запитати, чому Верховна Рада не хоче подовження, - тоді буде не проміжний звіт, а повний звіт", - заявив він.

Нагадаємо, 30 грудня поліція Харківської області закрила справу про вбивство активіста з селища Есхар Миколи Бичка, якого знайшли повішеним у лісі 5 червня 2018 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook