Бурштин, сумка наркотиків і грошей: харківські митники розповіли про конфіскат

Від Харківської митниці до Державного бюджету з початку року надійшло майже 7,4 млрд грн
Depo.
7 жовтня 2016 11:28
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили Depo.Харків у прес-службі Головного управління ДФС України в Харківській області.

На митниці наголосили, що одним із пріоритетних напрямків роботи митниці є виявлення та фіксація порушень митного законодавства, які наносять значну шкоду економічним інтересам нашої держави. Так, кількість протоколів про порушення митних правил за 9 місяців поточного року складає 727, що на 158 протоколів більше, ніж за минулорічний період.

"До найбільш резонансних подій, які були виявлені митниками з початку року,  можна віднести виявлення: понад 17 кг бурштину, понад 11 кг речовини рослинного походження в пункті пропуску "Гоптівка", 846,5 тис. грн на митному посту "Чугунівка", які були приховані в конструктивних порожнинах автомобіля", - йдеться в повідомленні.

В Головному управлінні фіскальної служби області додали, що з січня по вересень 2016 року митниця перерахувала до бюджету 7,4 млрд грн, що на 1 млрд грн більше від встановлених цільових показників для митниці. Лише у вересні 2016 року митницею було забезпечено надходження митних платежів у сумі 855 млн грн, що майже на 85 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Також слід відмітити роботу по взаємодії оперативних підрозділів митниці з правоохоронними органами. Так, з початку 2016 року, внаслідок спільних дій виявлено 157 фактів порушень митного законодавства, що майже в 2 рази більше минулого року. У правопорушників вилучено товарів, транспортних засобів та валюти на загальну суму понад 69 млн. грн.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків