ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Богословська: Кернес зімітує теракт, щоб зірвати суд

Колишній народний депутат Інна Богословська заявляє, що мер Харкова Геннадій Кернес готує "фейковий теракт", щоб зірвати засідання суду
Depo.
26 травня 2015 20:36
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Українську правду".

Політик нагадала, що наступне засідання суду у справі Кернеса призначено в Полтаві на 28 травня.

"За наявною достовірною інформацією, Кернес знову буде зривати судове засідання. На цей раз буде земітовано "терористичний акт", коли підсудний їхатиме з Харкова до Полтави", - заявила Богословська.

"Спільники Кернеса готують фейкові "вибух" і "напад", в результаті яких він повернеться до Харкова, а адвокати в суді заявлять клопотання про зміну підсудності та повернення справи в один з підконтрольних Кернесу Харківських судів. Також ця інсценівка буде використана для загострення суспільного протистояння в Харкові", - додала вона.

Нагадаємо, що наступне засідання суду по сраві проти мера Харкова Генадія Кернеса відбудеться в Полтаві 28 травня.

26 березня Генеральна прокуратура України передала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно Кернеса і двох його охоронців. Вони звинувачуються в скоєнні злочинів, передбачених ч.ч. 2, 3 ст. 27, ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.ч. 2, 3 ст. 27, ч. 2 ст. 127 (катування), ч.ч. 2, 3 ст. 27, ч. 1 ст. 129 (погроза вбивства) Кримінального кодексу.

2 квітня колегія суддів кримінальної палати Вищого спеціалізованого суду України з розгляду кримінальних і цивільних справ ухвалила рішення передати цю справу з Дзержинського районного суду Харкова до Київського районного суду Полтави.