ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бобриха, яку врятували від рибалок, святкує новосілля

Бобриха Бабетта, яка живе в харківському притулку для тварин з лютого цього року, сьогодні, 7 липня, святкує новосілля
Depo.
7 липня 2015 16:39
ФОТО: depo.ua
Бобриха, яку врятували від рибалок, святкує новосілля
Бобриха, яку врятували від рибалок, святкує новосілля

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської мерії.

Тепер вона житиме у вольєрі, який був побудований спеціально для неї. Як розповів ветеринарний лікар клініки притулку Сергій Піскурьов, раніше Бабетта жила в стаціонарі, де їй облаштували купальню. За його словами, новий вольєр максимально наближений до природних умов. Під час його будівництва співробітники притулку консультувалися з фахівцями бобровні у Воронежі.

Піскурьов розповів, що тварину в притулок привіз харків'янин, який викупив бобриху у людей, що зловили її. З лютого вона погладшала вже на 2 кг і зараз важить 10 кг.

Їсть Бабетта овочі, куплені за кошти підприємства.

Співробітники притулку кажуть, що якщо жителі Харкова привезуть до них бобра, то в притулку може з'явитися нова сім'я і потомство.

За словами директора КП "Центр поводження з тваринами" Юлії Шаповалової, крім бобрихи у притулку поселилося і лисеня, якого відловили на одному з підприємств міста.

"Воно ручне і добре контактує з людьми. Поки що воно живе в новому приміщенні для кішок, але згодом ми плануємо побудувати йому вольєр поруч із вольєром бобрихи", - розповіла Шаповалова.

Більше новин про життя міста читайте на kh.depo.ua.