Битва за намет Євромайдану: Суд відмовився розглядати новий "доказ" мерії Кернеса

Харківський апеляційний адміністративний суд відмовився приймати до уваги у якості доказу звіт ДСНС щодо пожежі у наметі Євромайдану, яка сталася вранці 20 травня

Відповідне рішення суд ухвалив на засіданні сьогодні, 20 травня, передає Depo.Харків.

Суддя запитала у представника міськради, як документ щодо події 20 травня стосується можливої незаконності попереднього рішення суду, яке було ухвалене 17 травня. На думку представника мерії, звіт є доказом існування загроз безпеці, про які міськрада зазначала у позовній заяві.

"Оскільки подані документи не відповідають поняттю доказів, - сказала суддя. - Не приймаємо, але раз вони подані через канцелярію, у справі вони знаходяться, але ми не можемо розглядати їх як докази".

У зв’язку із цим суд відхилив клопотання міськради щодо долучення звіту ДСНС про пожежу у наметі у якості доказу до справи.

Як повідомляв Depo.Харків,  Харківський окружний адміністративний суд 18 травня залишив без задоволення позов міськради про обмеження права на мирне зібрання із використанням намету на майдані Свободи. 

Мерія просила суд обмежити право на свободу мирних зібрань шляхом заборони проведення безстрокового мирного зібрання з використанням намету на майдані Свободи.

На засіданні стало відомо, що правроохоронні органи не вважають, що намет Євромайдану у центрі Харкова становить загрозу. 

Вранці 20 травня намет підпалили невідомі. 

20 травня Харківський апеляційний адміністративний суд розглядає апеляційну скаргу мерії на попереднє рішення. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook