ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Більшість сміттєвих полігонів працюють без необхідних документів

На Харківщині продовжується будівництво комплексів по управлінню комунальними відходами
Depo.
25 червня 2015 11:49
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської облдержадміністрації з посиланням на заступника голови ХОДА Євгена Шахненко.

За його словами, в області діють 7 полігонів промислових відходів. На полігонах розміщують відходи 3 та 4 класів небезпеки. Полігони, на яких дозволяється розміщення небезпечних відходів 1 та 2 класів небезпеки, в Харківській області відсутні. Крім того, Шахненко зазначив, що упродовж 2014 року в області утворилось майже 2,2 млн. тонн відходів 1-4 класів небезпеки, що на 0,3% менше, ніж у 2013 році.

"На території Харківської області розташовано 78 місць видалення твердих побутових відходів. На більшості вказаних об'єктів відсутні документи на право користування земельною ділянкою, не розроблено проектно-кошторисну документацію, відсутні позитивні висновки державної екологічної експертизи, не отримано дозвільно-погоджувальну документацію у сфері екології та природних ресурсів", - сказав Шахненко.

У лютому цього року за рахунок міського бюджету (у сумі 11,76 млн. грн.) введено в експлуатацію другий етап другої черги Дергачівського полігону твердих побутових відходів, потужністю 2 млн.м3/рік. Розрахунковий термін експлуатації цього полігону становить 5 років.

Також в місті Богодухів здійснюється будівництво комплексу по управлінню комунальними відходами. В повному обсязі розроблено проектно-кошторисну документацію та отримано позитивні висновки філії ДП "Укрдержбудекспертиза" у Харківській області на будівництво комплексу по управлінню комунальними відходами в місті Люботин.

Більше новин про життя Харкова читайте на kh.depo.ua