Більшість харківських нардепів прогуляли голосування за Виборчий кодекс (СПИСОК)

За прийняття проекту Виборчого кодексу України проголосували шість харківських нардепів

Про це Depo.Харків повідомили у громадянській мережі "Опора".

У "Опорі" нагадали, що сьогодні, 11 липня, народні депутати проголосували за прийняття проекту Виборчого кодексу України (№3112-1) у другому читанні та в цілому з урахування поправок.

Кодекс підтримали 230 народних обранців, вісім були проти, дев’ять утримались та 44 не голосували.

Серед харківських нардепів за голосували Михайло Кобцев, Альона Кошелєва, Ярослав Маркевич, Роман Семенуха, Олександр Кірш, Михайло Добкін.

При цьому на засіданні були відсутні Валерій Писаренко, Віктор Остапчук, Дмитро Святаш, Володимир Мисик, Володимир Кацуба, Євгеній Мураєв, Анатолій Денисенко, Сергій Тригубенко, Анатолій Гіршфельд, Олександр Фельдман, Ігор Котвіцький, Дмитро Шенцев, Олександр Біловол.

Не голосували Антон Геращенко, Віталій Хомутиннік, Дмитро Добкін.

Як повідомляв Depo.Харків, Верховна Рада України 11 липня схвалила у другому читанні та в цілому з техніко-юридичними правками законопроект №3112-1 "Проект Виборчого кодексу України", до якого внесли 4 568 правок.

Основним завданням законопроекту є створення єдиної уніфікованої правової основи для підготовки і проведення виборів в Україні відповідно до Конституції України та рекомендацій міжнародних організацій.

Читайте також: Виборчий кодекс: Що таке вибори за відкритими списками і кому це вигідно

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook