Безлади "русской вєсни" в Харкові: Підозрюваний у держраді втік із України

Харківський суд оголосив у розшук підозрюваного у скоєнні низки тяжких злочинів навесні 2014 року

Про це йдеться в ухвалі Орджонікідзевського районного суду Харкова від 16 листопада 2018 року, передає Depo.Харків.

Суд розглянув кримінальне провадження від 30 червня 2014 року, відкрите за ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст. 263, ч. 1 ст. 111 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України; незаконне поводження зі зброєю; державна зрада).

Згідно матеріалів справи, кримінальне провадження перебуває у провадженні Орджонікідзевського районного суду Харкова з 20 березня 2017 року. Суд неодноразово призначав у справі судові засідання, однак через неявку обвинуваченого відсутня можливість проведення такого засідання.

Під час чергового засідання прокурор заявив клопотання про оголошення обвинуваченого у розшук. Як повідомив прокурор, за оперативними даними, підозрюваний перебуває за межами країни. Захисник зазначив, що проведення розгляду справи в даному випадку за відсутності його підзахисного не є можливим, погодився із думкою прокурора.

Вислухавши думки сторін, суд ухвалив оголосити в розшук підозрюваного, який є уродженцем Калузької області Росії. Розшук обвинуваченого доручити Управлінню СБУ в Харківській області. На час розшуку обвинуваченого провадження у справі зупинити.

Як повідомляв Depo.Харків, мешканцям будинку по вулиці Пушкінській, де досі немає опалення, комунальники порадили перекрити дорогу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook