Без здобутків, але з рекламою: Піар Кучера в соцмережах обійшовся в 15 тис. доларів

З червня 2019 року по лютий 2020 року на рекламу публікацій з офіційної сторінки голови Харківської обладміністрації Олексія Кучера в Facebook було витрачено 8 750 доларів

Без здобутків, але з рекламою: Піар Куче…

Про це йдеться в статті видання "Город Х", передає Depo.Харків.

Реклама сторінок Кучера в соцмережах з’явилася в Facebook, Instagram, Twitter. Крім того, рекламні банери з пропозицією підписатися на сторінки голови ОДА до недавнього часу з'являлися при перегляді інформації на сайті облдержадміністрації. За словами харків'ян, зустрічалася реклама Кучера і в YouTube.

"Кучер своєю рекламою в Ютубі заважає дивитися фільми. Ось тільки не розумію, якими здобутками шановний Олексій вже поспішає хвалитися, презентувати? " - дивується харківський журналіст Володимир Носков.

Згідно з даними Facebook, за вісім місяців (червень 2019 - лютий 2020) на рекламу публікацій з офіційної сторінки Олексія Кучера було витрачено 8 750 доларів (досліджуваний період включає і частину передвиборної кампанії). При цьому більшу частину цих коштів - 7 079 доларів профінансувала Громадська організація "Команда Зеленського". Джерело решти фінансування не вказано.

Однак, незважаючи на витрачені суми на рекламу, жителі регіону поки не помітили результатів роботи головного чиновника Харківської області. Зате Кучера вже хотіли звільнити. Відповідна петиція з'явилася на сайті Президента України.

Журналісти  офіційно звернулися до Кучера з проханням роз'яснити, з яких джерел фінансується виготовлення і розміщення подібної реклами, однак поки голова ХОДА відповіді не дав.

Видання зазначає, що після того як журналісти і громадськість звернули пильну увагу на засилля реклами за участю Кучера, її кількість різко скоротилася, а з сайту ХОДА і зовсім зникла. Зате активізувалися інші сторінки, які рекламують діяльність голови ХОДА. Зокрема, сторінка громадської організації "За Кучера".

За період з червня 2019 року по лютий 2020 року на рекламу публікацій, пов'язаних з діяльністю Кучера, було витрачено 6 015 доларів. З них за останній тиждень (8-14 лютого 2020 року) було витрачено трохи менше 100 доларів. Причому, майже всі фінансові вливання (5 935 доларів) робилися від користувача з ім'ям Євген Боровик.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"