Банда грабіжників інкасаторів викрала до 15 млн грн, але гроші не знайшли

Затримані на Харківщині і Київщині грабіжники інкасаторів можуть бути причетні щонайменше до п’ятьох розбійних нападів

Як передає кореспондент Depo.Харків, про це сьогодні, 11 квітня, під час брифінгу у Харкові сказав перший заступник військового прокурора Харківського гарнізону Владислав Зубко.

За його словами, усього грабіжники вкрали близько 15 млн грн. Водночас, за словами Зубка, під час затримання та обшуків цих грошей у підозрюваних виявлено не було. "Грошей у них не виявили і не вилучили. Тому що кошти вказані особи витрачали на відпочинок. Тобто марнотратством займалися. Всі кошти, які вони награбували, вони витратили", - зазначив Зубко.

Військовий прокурор додав, що банда діяла з 2013 по 2019 рік. На цей час перевіряється причетність членів банди до скоєння щонайменше п’яти розбійних нападів. Кількість постраждалих під час цих нападів встановлюється. За попередньою інформацією, інкасатори отримували фізичні ушкодження, однак на цей час інформації про те, що фігуранти завдали комусь смертельні ушкодження, немає.

"Перевіряється їх (п’ятьох затриманих – Ред.) причетність до інших злочинів, а також причетність інших членів банди до злочинів", - сказав Зубко.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові затримали банду, яка протягом 7 останніх років вчиняла озброєні розбійні напади на інкасаторів.

Тривалий час злочини залишалися нерозкритими у зв’язку із входженням до її складу працівників правоохоронних органів, які сприяли конспірації. На початку квітня двом особам повідомлено про підозру у скоєнні вищевказаних злочинів та вони перебувають під вартою.

Під час санкціонованих обшуків (понад 30 в різних областях України) в гаражних приміщеннях та за місцями проживання інших членів банди виявлено та вилучено значну кількість зброї та боєприпасів, вибухових пристроїв та вибухових речовин, частин для складання саморобних вибухових пристроїв.

За результатами проведення обшуків ще п’ять осіб з числа членів банди затримані у порядку ст. 208 КПК України. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook