Балаклія не навчила: У Харкові на військовому арсеналі начальник сховища попався п'яним

Харківський суд визнав військовослужбовця винуватим у виконанні службових обов'язків у стані алкогольного сп'яніння

Про це йдеться в постанові Жовтневого районного суду Харкова від 24 жовтня, передає Depo.Харків.

Суд розглянув адміністративний протокол за ч. 3 ст. 172-20 КУпАП (вживання алкоголю військовослужбовцем в особливий період), складений на начальника сховища відділу зберігання техніки і майна військової частини А1361 (218-й об'єднаний центр забезпечення), що на Холодній Горі.

Згідно матеріалів справи, 2 жовтня о 16:30 молодший сержант в умовах особливого періоду перебував на території в/ч А1361 у нетверезому стані.

У судовому засіданні правопорушник за обставинами викладеними в протоколі про адміністративне правопорушення свою провину визнав повністю.

Вивчивши інші докази, суд визнав військовослужбовця винуватим і наклав штраф у розмірі 3655 грн.

Довідка Depo.Харків. 218-й об'єднаний центр забезпечення (в /ч А-1361) - це арсенал, склад зброї і боєприпасів, військовий об'єкт, що знаходиться на вулиці вулиці Переможців у місті Харків.

Як повідомляв Depo.Харків, в ніч на 23 березня 2017 року на складах артилерійських боєприпасів на околиці Балаклії Харківської області спалахнула пожежа й почали вибухати боєприпаси. З околиць складів радіусом у 10 кілометрів евакуйовували майже 20 тисяч людей. Пожежу згодом ліквідували. Слідство засекречене та ведеться за статтею "диверсія".

Удруге вибухи на арсеналі сталися у травні 2018 року. Тоді детонували не зібрані після попереднього вибуху боєприпаси.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook