ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Автомобілісти матимуть проблеми через свято в центрі міста

У зв'язку зі святкуванням Дня Перемоги в центрі міста перекриють декілька вулиць
Depo.
8 травня 2015 11:39
ФОТО: depo.ua
Автомобілісти матимуть проблеми через свято в центрі міста
Автомобілісти матимуть проблеми через свято в центрі міста

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі міської диспетчерської служби.

Так, 9 травня 2015 року, відповідно до розпорядження "Про відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі", з 08:15 до 09:30 буде заборонено рух транспортних засобів (окрім громадського транспорту) по Білгородському шосе на ділянці від вул. Чкалова до вул. Дерев'янка без можливості виконання проїзду з вул. Рудика.

З 10:30 до 12:00 9 травня 2015 року буде заборонено рух транспорту по майдану Свободи на ділянці від вул. Трінклера до пр. Леніна.

З 17:00 до 18:30 припиниться рух по вул. Сумській від Скрипника до майдану Першого Травня, пропуск тролейбусів буде організований на розворотне кільце "Парк ім. Горького" при русі від вул. Дерев'янка.

Крім того, з 16:30 до 19:00 будуть тимчасово змінені маршрути автобусів загального користування. Вони будуть пущені в об'їзд майдану Свободи та Сумьскої. 

Також з 17:00 до 18:30 години буде припинено рух тролейбусів по
вул. Сумській від вул. Скрипника до майдану Першого Травня. Зокрема, рух маршруту № 2 буде організовано наступним чином: перша частина маршруту пройде по пр. Жуковського - вул. Академіка Проскури - Білгородському шосе - вул. Сумській до розворотного кільця «парк ім. Горького». Друга частина пройде по пр. Перемоги - пр. Людвіга Свободи - вул. Ахсарова - пр. Леніна - пр. Правди - вул. Трінклера до станції метро "Держпром".