ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Аваков каже, що його "чорна сотня" в Харкові "вуха відірве" будь-якому сепару

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів, хто, на його думку, тримає Харків від вольностей "сепарів"
Depo.
28 травня 2015 11:56
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів в інтерв'ю "ЛІГАБізнесІнформ", передає кореспондент Харків.depo.ua.

"Хто тримає Харків від вольностей "сепарів"? Добровольчий батальйон МВС Східний корпус. Якщо що, ця міліцейська "чорна сотня Авакова" приїде і "відірве вуха" за нападки на Україну. Вважаєте занадто? Я вважаю відповідь адекватною часу. Хто при всіх трьох штурмах Маріуполя стояв до кінця, коли всі розбіглися? Батальйон Азов і Тарута. Хто звільнив Широкине в самий останній момент перед другими мінськими угодами? Ми це зробили. Ми б і Саханку звільнили, але нас не підтримала артилерія - довелося зупинитися на висотах Широкине", - заявив глава МВС.

Міністр нагадав про внесок волонтерів у перші місяці війни. "Ми знайшли тоді механізм, створили 36 спецбатальйонів МВС, які утримали лінію оборони, поки армія не була дієздатною. Тепер вони в другому ряду, але це не означає, що вони другого сорту. Всякому, хто атакує наші батальйони, я нагадую про те, яку роль вони виконали. Я припиняю мародерів і порушників порядку - ми звільняємо і залучаємо їх до відповідальності. Але це не заперечує високої ролі всіх добровольців", - нагадав Аваков.

"Зараз у нас немає спеціальних батальйонів, які стоять в тилу. Практично всі вони на передній лінії. Деякі стоять під Станицею Луганською - батальйон Чернігів: 100 чоловік на позиції, 70 осіб вдома. Три-чотири тижні - ротація. Ось вам приклад: Роман Пицків, командир "Чернігова", став заступником начальника обласної міліції в Чернігівській області. Паралельно він доучується у вузі і працює. І таких прикладів у нас багато. Новий глава патрульної поліції Києва теж буде хлопцем з добровольчих підрозділів, дуже відомий командир", - сказав глава МВС.