ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Аваков хоче спочатку засудити Кернеса, а потім подумати про помилування

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає, що мер Харкова Геннадій Кернес має бути засуджений за побиття учасників Євромайдану, а потім його можна й пощадити
Depo.
28 травня 2015 14:43
ФОТО: depo.ua

Про це голова МВС сказав в інтерв'ю "ЛІГАБізнесІнформ", повідомляє кореспондент Харків.depo.ua.

"Справу по Кернесу відкрили за фактом викрадення й побиття особисто Кернесом учасників Євромайдану в Харкові з абсолютно викривними доказами. Кернес - чиновник високої категорії, яка передбачає, що його справу має розслідувати Генеральна прокуратура", - зазначив він.

"На даний час слідство з тим або іншим успіхом завершено й передано до суду. Це найтяжчі звинувачення з доказовою базою, які були пред'явлені Кернесу", - додав Аваков.

"Наскільки мені відома система доказів по цій справі, вони абсолютно не мають шансів бути розбитими в суді. Там є свідчення двох сторін - тих, хто бив, і тих, кого били. Там є все, щоб не упереджений суд виявив склад злочину", - додав він.

При цьому Аваков зазначив, що "Кернес став інвалідом першої групи - і тепер пішли розмови, мовляв, навіщо ви добиваєте хвору людину".

"Я ставлюся до цього так: давайте спочатку засудимо його за його злочини, які він скоїв, а потім визначимо захід гуманності - пожаліємо як інваліда", - заявив голова МВС.

"Зараз він (Кернес) обрав тактику затягування процесу в суді. Напевно, він чекає, що влада поміняється, що він домовиться, що Авакова знімуть, а наступні міністр і прокурор будуть більш зговірливими. І це один із найбільш негативних процесів, який підриває віру суспільства в те, що будуть реальні зміни, раз Кернес досі не засуджений", - сказав він.

Аваков також зазначив, що МВС "розслідує цілий пакет справ щодо оточення Кернеса та його "добрих справ" у Харкові".

Нагадаємо, Кернес звинувачує Авакова у причетності до замаху на себе.