Андрій Вінаков: "За майбутнє" – це економічний прагматизм, помножений на справедливу соціальну політику

Виборча кампанія виходить на фінішну пряму. "Перезавантаження" Харківської обласної і міської рад – наше перше запитання лідеру виборчого списку політичної партії "За майбутнє" Андрію Вінакову

Андрій Вінаков: "За майбутнє" – це еконо…
Андрій Вінаков

"Перезавантаження" – можливе. Буде воно якісним, залежить від вибору харків'ян. Присутність "нових облич", як показує практика, не завжди гарантує якісні зміни. У місцевих радах нашого міста і області є й велике число "старожилів", яких "все влаштовує" і які не хочуть "йти" з регіональної політики. Треба визнати, що політичні правила гри в регіоні залишилися колишніми. Принципова позиція нашої політичної сили якраз і полягає в тому, що до місцевих рад повинні прийти професіонали з почуттям глибокої відповідальності за кожну свою дію.

 

- А яка головна проблема нинішньої харківської влади?

 

- Проблем достатньо. Але одна з головних – це непрозора і несправедлива бюджетна політика. "Закритість" місцевої влади, тотальний контроль над бюджетними потоками і сумнівні "схеми" розподілу бюджетних коштів. Найчастіше реальна проблематика міста і області повністю ігнорується. Сьогодні Харків "програє" боротьбу з коронавірусом, люди лежать у коридорах, проблеми з кисневими трасами і так далі. Але ж було очевидним, що ми зіткнемося з "другою хвилею"? Підготуватися до неї – питання компетенції і відповідальності влади. Це ж розмова не тільки про сьогодення, це – про майбутнє. Чи є гарантований шанс у жителя області або Харкова на отримання своєчасної та кваліфікованої медичної допомоги? Це – підхід. У шансі на майбутнє, фактично, було відмовлено Харківською міською радою й величезній кількості підприємців Харкова під час вимушеного карантину. Місто не відреагувало на прохання малого і середнього бізнесу про надання пільг. Такі підходи і ставлення до людей треба міняти. І наша політична команда готова взяти на себе цю відповідальність.

 

- Політична конкуренція в Харкові й області – висока, всі ведуть "боротьбу за виборця". А як Ви можете охарактеризувати виборця, який підтримає 25 жовтня вашу політичну силу?

 

- Наші виборці – розумні, прагматичні харків'яни, які мають свою точку зору і у яких є стійкий імунітет на "гучні гасла" і обіцянки, за якими не стоять конкретні програми не "косметичних", а якісних змін. Наша політична сила чітко сформулювала основний посил, який дасть шанс на майбутнє кожного регіону України. Ми виступаємо за економічний прагматизм, помножений на справедливу соціальну політику. І для Харківщини з її величезним потенціалом розвитку промисловості, наукомістких виробництв, сектора малого і середнього бізнесу – це, дійсно, шанс на майбутнє, якого гідні люди. Життя не закінчується виборами. Ми будемо продовжувати роботу і тих наших земляків, які готові взяти на себе відповідальність за майбутнє нашої країни, нашого регіону, міста, наших дітей, ставатиме більше. Але майбутнє починається сьогодні і від нашого виборів 25 жовтня багато що залежить.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"