АМКУ перевірить, як чиновники Кернеса підвищували вартість проїзду у трамваях і тролейбусах

Харківський міськвиконком 6 лютого ухвалив рішення підняти тариф на перевезення пасажирів трамваєм та тролейбусом

Як передає Depo.Харків, про це повідомляє Харківське територіальне відділення Антимонопольного комітету України.

Згідно з рішенням, тарифи на послуги з перевезення пасажирів і багажу міським електричним транспортом (трамваєм та тролейбусом) збільшені з 4 грн до 6 грн за одну поїздку.

Харківським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України проект вищевказаного рішення не погоджувався, оскільки згідно з діючим законодавством погодженню підлягає установлення порядку визначення тарифів для об'єктів антимонопольного регулювання, а не сам тариф на послугу з перевезення пасажирів і багажу міським електричним транспортом (трамваєм та тролейбусом).

З метою перевірки економічного обґрунтування встановлення нової вартості проїзду територіальним відділенням розпочато дослідження дотримання порядку при визначенні тарифів на послуги з перевезення пасажирів і багажу міським електричним транспортом (трамваєм та тролейбусом) у розмірі 6 грн за разове перевезення одного пасажира або одного місця багажу.

Як повідомляв Depo.Харків, проїзд у харківському метрополітені з 7 лютого подорожчає до 8 грн, у міському електротранспорті – до 6 грн.

6 лютого харків'яни у зв'язку із подорожчанням вартості проїзду у метро масово поповняли електронні картки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook