Активісти принесли Кернесу "паперові петиції" проти кривавого маршала СРСР

Звернення щодо збереження намету "Все для перемоги" на площі Свободи та проти перейменування проспекту Григоренка у проспект Жукова передали до міськради

Сьогодні, 13 червня, активісти передали звернення, які є паперовими аналоги електронних петицій, до міськради, передає Depo.Харків з посиланням на UA:Харків.

Активісти зазначили, що петиції за збереження намету "Все для перемоги" на площі Свободи та проти перейменування проспекту не були опубліковані на сайті мерії, тому вони вирішили зібрати підписи на папері.  

"Наші петиції не опубліковані, тому ми вирішили зібрати вручну підписи з телефонами, як має бути. Ми це подаємо на розгляд сесії, щоб депутати про це знали", - зазначив активіст Борис Редін.

Обидва звернення підписали понад 5 тисяч людей. Підписи збирали біля волонтерського пункту на площі Свободи.

Як повідомляв Depo.Харків,  8 травня мер Харкова Геннадій Кернес пообіцяв знести намет Євромайдану та перейменувати проспект на честь Жукова.

9 травня мер висловив переконання, що перейменування проспекту на честь маршала СРСР Георгія Жукова не викличе конфронтації у суспільстві.

Петиція щодо перейменування проспекту Петра Григоренка у проспект Маршала Жукова у Харкові зібрала понад 5 тисяч голосів.

19 червня на сесії планують розглянути питання "Про розгляд електронної петиції", яке стосуватиметься перейменування проспекту Григоренка у проспект Жукова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook