ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Адвокати Кернеса просять перенести суд до Харкова

Адвокати мера Харкова Генадія Кернеса клопочуть про перенесення слухань в Харків
Depo.
18 травня 2015 12:24
ФОТО: depo.ua

Після термінової евакуації Кернеса після повідомлень про загрозу його життю та здоров'ю, в зал засідання з'явився суддя, який веде підготовче засідання, пише "Городской Дозор", передає кореспондент Харків.depo.ua.

У той же час адвокати Кернеса і постраждалих говорять про те, що справу без Кернеса слухати не можна.

За твердженням адвоката Кернеса Олександра Гунченко, проблеми, які відбулися на сьогоднішньому засіданні, самі собі створили і генпрокуратура і правоохоронці, коли перенесли слухання в Полтаву. "Силовий тиск чинився не тільки на підозрюваних, а й на адвокатів. У таких умовах слухати справу неможливо. Хто гарантує безпеку учасників судового процесу?", - сказав Гунченко.

Гунченко подав клопотання, згідно з яким його підзахисний потребує реабілітації, йому необхідний догляд і протипоказані тривалі переїзди.

Адвокат просить перенести слухання в Апеляційний суд Харківської області, де є просторі приміщення, база "Грифона", можна вести відеофіксацію.

Підтримує перенесення справи з Київського райсуду Полтави та адвокат Кернеса Лідія Ізовітова. На її думку, на сьогоднішньому засіданні були порушені права адвокатів, гарантовані законом.

Нагадаємо, сьогодні Кернеса евакуювали з зали суду через загрозу життю.