Адвокат Кернеса назвав новий діагноз мера

У мера Харкова Геннадія Кернеса діагностували "гострий бронхіт з астматичним компонентом"

Як передає Depo.Харків, про це сьогодні, 7 грудня, на засіданні Полтавського апеляційного суду заявив адвокат Кернеса, коментуючи відсутність його підзахисного у залі суду.

Він зазначив, що на адвокатський запит отримав відповідь з 26-ї харківської поліклініки про те, що Кернес з 5 грудня та до цього часу перебуває на амбулаторному лікуванні з приводу "гострого бронхіту з астматичним компонентом".

"Пацієнту рекомендовано дотримуватися постійного режиму, протипоказані переохолодження та фізичні навантаження, комбіновані транспортні переїзди, психічні та фізичні навантаження, які можуть сприяти основному захворюванню – наслідкам вогнепального поранення", - зачитав адвокат.

Він додав, що, за даними лікарів, у Кернеса висока температура, приступи кашлю та задухи, нежить. Документ підписаний головним лікарем, його заступником та лікарем загальної практики та сімейної медицини.

Адвокат також заявив, що у лікарні його запевнили, що відправили відповідь на запит суду щодо стану Кернеса. "Вони отримали лист суду, дана відповідь, відправлена електронною поштою. З яких причин воно не дійшло, мені невідомо. Може, воно перебуває на пошті, воно ще не розкрито чи якісь інші причини, вони мені невідомі", - сказав адвокат.

Як повідомляв Depo.Харків, мер Харкова Геннадій Кернес не з'явився на засідання Полтавського апеляційного суду.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook