ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Абітурієнтка сховала книги-шпаргалки під патріотичними обгортками

Учасниця ЗНО намагалася пронести на тести дві "патріотичні" книги
Depo.
7 липня 2015 15:49
ФОТО: depo.ua

Про це розповіла координатор кампанії громадського спостереження на ЗНО у Харківській області Вікторія Шевчук, пише "Слобідський край", передає кореспондент Харків.depo.ua.

"Одна дівчина прийшла на пункт тестування й після реєстрації одразу направилася до туалету зі своєю сумкою. Звідти вона вийшла із підозріло задоволеним виразом обличчя. Це у свою чергу привернуло увагу чергового. У результаті у дівчини знайшли два товстих підручника з підготовки до ЗНО, обгорнуті, до слова, в патріотичні кольори", - розповіла Шевчук.

За її словами, черговий, конфіскувавши знахідку, фактично врятував дівчину. Якби підручники знайшли безпосередньо в аудиторії, її дискваліфікували, й в цьому році вона б втратила шанс вступити до вишу. А так, дівчина пішла здавати тести.

За даними громадських спостерігачів вагомих порушень під час тестування цього року не зафіксовано. Щоправда, були все ж таки незначні, як з боку персоналу, так і з боку абітурієнтів. Так, декілька разів старші інспектори на тестуванні зіпсували пакети, у які запечатували роботи учасників. Декілька разів інспектор виходила із аудиторії під час тестування, залишаючи дітей сам на сам. І ще одне порушення - не дотримання дистанції між учасниками у 1-3 м.

З боку абітурієнтів - вони проносять із собою в аудиторію мобільні телефони та шпаргалки. Найбільше порушень під час тестування з української мови та літератури.

Цього року на порушеннях попалися семеро учасників із мобільними телефонами.

Так само було і на англійській мові. На тестуванні з математики - 5 мобільних.

Більше новин про ЗНО у Харкові читайте на kh.depo.ua.