ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Абітурієнти "профукали" золоті медалі на ЗНО з української

У цьому році 6 тис. 977 випускників міських шкіл отримають атестати про повну середню освіту
Depo.
27 травня 2015 16:06
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської міськради з посиланням на директора департаменту освіти Ольгу Деменко.

За її словами, майже 600 старшокласників претендували на отримання медалей, але, згідно з результатами ЗНО з української мови та літератури, 10% школярів не підтвердили свій високий статус.

"Це було випробуванням для нас, вчителів української мови та літератури. Нам потрібно зробити висновки з приводу поліпшення якості викладання цих предметів. Є школи, які є флагманами освіти в місті. Серед них - гімназія №45, в якій золоті медалі отримають 15 випускників, і всі вони підтвердили високий рівень знань, гімназія №46, де медалі, як і планувалося раніше, отримають 16 осіб, спецшкола №17, де всі 17 медалістів за підсумками тестування отримали високі оцінки", - зазначила Деменко.

Також вона нагадала, що цього року в зв'язку зі ситуацією, що склалася з безпекою, загальноміський випускний на пл. Свободи не проводитиметься. 29 травня в харківських школах пройдуть свята останнього дзвоника, а 30 травня відбудеться урочисте вручення випускникам атестатів.

Зазначимо, що з нинішнього року тест з української мови та літератури - обов'язковий для всіх випускників: як для тих, хто вступає до вишів, так і для інших одинадцятикласників, оскільки результати цього тесту зараховуються в школах як результати державної підсумкової атестації. Основна сесія ЗНО почалася 24 квітня тестом з української мови та літератури і завершиться 26 червня тестом з хімії. Прийом заяв та документів до вищих навчальних закладів пройде з 10 липня до 1 серпня.