ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

10 правил, щоб стати зіркою "Фейсбуку"

Щоб стати зіркою "Фейсбуку" треба дотримуватися деяких правил
Depo.
14 червня 2015 15:00
ФОТО: depo.ua
10 правил, щоб стати зіркою "Фейсбуку"
10 правил, щоб стати зіркою "Фейсбуку"

10 правил, щоб стати зіркою "Фейсбуку"

Depo.ua cклав десятку порад для тих, хто хоче бути у "Фейсбуці" наче риба у воді. Хоча не виключено, що вони шкідливі...

1. Раз на місяць ви повинні міняти аватарку, а всі хто у вас в друзях, повинні цю нову світлину лайкнути. Тим, хто не лайкнув треба запитати в лічку, що за неподобство і більше не лайкати їхніх фоток.

2. Обов'язково беріть участь у всіх холіварах. Френдстрічка обговорює марш ЛГБТ? Перечитайте всі чотири тисячі коментів, а потім швиденько поясніть їм, у чому вони не праві. Не залишайтесь осторонь жодного скандалу.

3. Обов'язково беріть участь у всіх святах та великих подіях. День жалоби - ставте на аватарку свічку, день прапору - прапор, день Незалежності - фото з Майдану.

4. Знову ж таки, на Новий рік обов'язково треба запостити свою ялинку, на Великдень - паску із писанками, на день вишиванки - себе у вишиванці.

5. Кожного дня треба хоч одного разу запостити: мімішну фотку котика (деякі оригінали кажуть, що котики то вже не модна і треба постити лисенят, білочок та єнотів - нічого вони не розуміють!), страшну фотожабу на Путіна, критичний пост про АТО і шось патріотичне. Публікувати мімішні світлини свого власного котика - це взагалі дев'ятий левел.

6. Якщо ви приготували або замовили в ресторані і вам принесли щось дуже красиве - обов'язково сфотографуйте це й викладіть собі на сторінку.

7. Кожен свій пост доповнюйте смайликом, інакше дописувачі можуть подумати, що у вас погана вдача.

8. Репостіть свої пости дворічної давнини, пишіть, що ви були молоді та дурні і нехай всі френди вас переконують, що ви тоді вже були розумним сонечком і ані трохи не старієте.

9. Якщо нічого публікувати, а хочется позитиву, викладіть: свою дитячу фотку, весільну фотку або фотку з армії. Френди, які прагнуть лайків від вас, обов'язково напишуть щось прикольне.

10. Додавайте в друзі всіх починаючих зірок та блогерів - не виключено, що вони згодом стануть знаменитими, і ви тоді будете у зірки в друзях, а не просто якимось підписником сторінки.