ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Віртуози Слобожанщини" "поб’ються" з колегами з Одеси

Музичні змаганння симфонічних оркестрів Харкова та Одеси влаштують 22 травня
Depo.
20 травня 2015 14:23
ФОТО: depo.ua
"Віртуози Слобожанщини" "поб’ються" з колегами з Одеси
"Віртуози Слобожанщини" "поб’ються" з колегами з Одеси

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської міськради.

Харківський симфонічний оркестр "Віртуози Слобожанщини" змагатиметься з одеським "Hardy Orchestra". Концерт пройде на сцені Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка. Початок - о 19:00.

Як повідомили організатори, ідея вивести на одну сцену одночасно два оркестри народилася в Одесі. Планується, що в новому музичному проекті візьмуть участь оркестри з усіх великих міст України. Кожен оркестр-учасник проекту «битиметься» з усіма іншими учасниками по два рази - в рідному місті, і в місті суперника.

Визначають переможця глядачі. Перед кожним концертом їм роздають спеціальні прапорці, якими вони голосують, опускаючи у встановлені в залі дві урни для голосування. Переможцем всього проекту стане той оркестр, який набере найбільшу кількість голосів по всій Україні.

Зазначимо, стартував проект "Битва оркестрів" 25 квітня в Одесі, де вперше зустрілися "Віртуози Слобожанщини" і "Hardy Orchestra". Одесити виграли з перевагою трохи більше сотні голосів.

За словами диригента і директора харківського оркестру "Віртуози Слобожанщини" Тараса Куценко, під час "битви" в Одесі дух змагання відійшов на другий план.

"Репертуар "Hardy Orchestra" протилежний нашому, академічному. Вони грають в основному світові рок- і поп-хіти. Під час спільного виступу не було такого, що зал перейшов на чиюсь сторону, а сталося велике єднання через музику, і змагання було формальне", - зазначив Куценко.

Наступним до проекту приєднається оркестр зі Львова, також планується участь Києва та Дніпропетровська. Продюсер проекту Сергій Андрєєв підкреслив, що хотілося б бачити в якості учасників "Битви оркестрів" музикантів з Донбасу.

Як повідомили організатори, за правилами проекту, кожен концерт-"битва" складається з трьох частин. У першому турі оркестри грають авторські твори сучасних композиторів, у другому - твори українських класиків або народну музику, в третьому турі - світові хіти рок- і поп-музики. Переможець проекту отримає грошовий приз у розмірі 100 тис. грн, оркестр, який зайняв друге місце, отримає можливість записати свій студійний альбом, приз за третє місце - запис на DVD сольного виступу оркестру.

За словами продюсера проекту, переможець буде відомий до кінця 2015 року.