"Відродження" просить прем’єр-міністра не допустити зриву опалювального сезону в Харкові

"Відродження" звернулась до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з вимогою погасити борги з різниці в тарифах перед міським бюджетом Харкова
Depo.
3 жовтня 2016 13:57
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської обласної організації партії "Відродження", про це під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій повідомив голова депутатської групи "Партія "Відродження", народний депутат Віталій Хомутиннік.

За його словами, Уряд не виконав зобов’язання та вчасно не перерахував субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах.

"Проблема, яка виникла в місті Харків, може призвести до масових відключень тепла та води у всьому місті. Як це сьогодні вже відбувається з наземним транспортом – трамваями та тролейбусами. Справа в тому, що через те ще, що Уряд не виконав своїх зобов’язань, а саме не перерахував своєчасно суму відповідної субвенції з державного бюджету, місцева влада і всі харків’яни, сьогодні стали заручником підприємства "Харківобленерго", яке за борги погрожує їм вимкнути електропостачання", – пояснив він.

За його словами, якщо Кабінет міністрів найближчим чином не перерахує кошти, через обмеження електропостачання без гарячої води можуть залишитися місто Харків та 52 населених пункти Харківської області, а опалювальний сезон взагалі може бути зірвано.

"Відповідні звернення від депутатської групи до голови Уряду вже підготовлені і передані до Кабінету міністрів України", – підкреслив нардеп.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків