"Відродження" обговорило з Гройсманом Бюджет-2017 та погашення Харкову різниці в тарифах

Народні депутати групи "Партія "Відродження" провели зустріч із прем'єр-міністром України, під час якої озвучили пропозиції депутатської групи до Бюджету на 2017 рік
Depo.
5 жовтня 2016 14:25
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської обласної організації партії "Відродження" з посиланням голову депутатської групи "Партія "Відродження", народного депутата України Віталія Хомутинніка.

"Наша група зареєструвала пропозиції до проекту Держбюджету до 1 жовтня, як цього вимагає Регламент Верховної Ради. Під час зустрічі з Володимиром Гройсманом ми обговорили такі соціально важливі питання, як обґрунтованість тарифів на житлово-комунальні послуги, заробітну плату вчителів і медиків, стан і джерела фінансування ремонту доріг, існуючі проблеми щодо фінансування професійно-технічної освіти та пільгового проїзду", - повідомив Хомутиннік.

Також він повідомив, що під час зустрічі народні депутати зажадали від Кабміну погасити борги перед харківським комунальним підприємствам. І не допустити зриву опалювального сезону в місті.

Під час зустрічі депутати передали главі уряду депутатське звернення і звернення Харківської міськради, в яких від Кабміну вимагають виконати свої зобов'язання і розрахуватися з Харковом за борги за різницю в тарифах.

"У ситуації, коли в місті забезпечують наземний транспорт, а також погрожують відключити воду і тепло, винні чиновники в уряді. Причина в тому, що з початку 2016 року Кабмін не виділяє харківським комунальним підприємствам гроші на компенсацію різниці в тарифах, що робить неможливим їх розрахунки з "Харківобленерго". Місцева влада і харків'яни зараз буквально стали заручниками підприємства "Харківобленерго", яке за борги продовжує погрожувати їм відключити електропостачання", - зауважив Хомутиннік.

Він також підкреслив, що рішення цього питання вкрай важливе перед початком опалювального сезону.

"Харків'яни сьогодні не повинні стати заручниками бюрократів. Ми пояснили прем'єр-міністру всю складність ситуації. Особливо напередодні опалювального сезону, коли весь Харків може залишитися без тепла і води. Ми зробимо все можливе, щоб запобігти проблемі", - додав голова депутатської групи "Партія "Відродження".

Нагадаємо, у вересні Харківська міська рада прийняла звернення до Прем'єр-міністра України з вимогою компенсувати комунальним підприємствам різницю в тарифах.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків