"Харківводоканал" у серпні збільшив борг за електроенергію на 30,5 млн грн

Комунальне підприємство "Харківводоканал" у серпні знизив рівень розрахунків за спожиту електроенергію
Depo.
5 вересня 2016 11:46
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили Depo.Харків у прес-службі акціонерної компанії "Харківобленерго".

За відомостями енергокомпанії, у серпні "Харківводоканалу" за електроенергію 45 млн грн. Водночас, за цей період комунальники сплатили за електрику майже 14,6 млн грн – 32% від нарахованої суми.

Таким чином, за серпень комунальники збільшили борг на майже 5% (на 30,5 млн грн) – до 647,3 млн грн.

В обленерго наголосили, що такий низький рівень розрахунків за спожиту електроенергію був тільки в лютому 2016 року (18% або 7,5 млн грн). Найвищий рівень розрахунків "Харківводоканалу" за електроенергію становив 74% (29,8 млн грн) і був зафіксований у березні 2016 року.

Із початку року за електроенергію КП "Харківводоканал" було нараховано 283,5 млн грн. Розрахунки поступили в сумі 113,2 млн грн (39%).

Як повідомляв Depo.Харків, 26 серпня робітники кількох комунальних підприємств пікетували адміністративну будівлю акціонерної компанії "Харківобленерго", вимагаючи не відключати КП від електропостачання.

27 серпня компанія "Харківобленерго" знеструмила шість тягових підстанцій, які забезпечують електроенергією наземний міський електротранспорт. У результаті зупинилося 47 тролейбусів і більше 100 трамваїв міста.

29 серпня, електропостачання було відновлене. У разі відсутності розрахунків в обленерго не виключили, що кількість відключених підстанцій у майбутньому може збільшитися.

За відомостями "Харківобленерго", борг КП "Харківводоканал" становить 640 млн грн, КП "Міськелектротранс" – 47 млн грн, КП "Харківські теплові мережі" – 101 млн грн.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків