ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Фейсбук" почав "банити" росіян через "хохлів"

Адміністрація соцмережі "Фейсбук" заблокувала на тиждень аккаунт письменника Едуарда Багірова за використання виразу "нещасні хохли"
Depo.
1 липня 2015 16:17
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у відповіді "Фейсбуку" на прохання Роскомнагляду роз'яснити ситуацію з блокуванням, пише depo.ua з посиланням на "Известия".

"Слово "хохли" в такій подачі підпадає під використання таких слів, як "ніггер" та інші, і порушує правила спільноти", - йдеться у відповіді адміністрації соцмережі.

Згідно з правилами соцмережі, акаунти блокують, якщо "існує реальна загроза нанесення фізичної шкоди або пряма загроза громадській безпеці".

Зазначимо, що у своєму пості Багіров висловив захоплення тим, що, незважаючи на санкції, рейтинг президента Володимира Путіна досяг абсолютного максимуму.

На його думку, головна відмінність між українцями і росіянами полягає в тому, що в Росії генерал Власов вважається зрадником, в той час як лідери Організації українських націоналістів Степан Бандера і Роман Шухевич на Україні - "національні герої". Таким чином у своєму пості Багіров порівняв росіян і "нещасних хохлів".

Письменник пояснив, що для нього, як для російського письменника, глибоко зануреного в російську літературу, слово "хохли" негативної інтонації не несе.

"Це братнє звернення. Коли мої друзі хохли називають мене кацапом або москалем, мені і в голову не прийде зчитувати в цьому негативну інтонацію. Для мене, як для письменника, вона відсутня. Це слово з російської мови, і нічого поганого в ньому немає. Тим більше, як не крути, хохли наші брати. Ми єдиний народ. Я б тут нічого негативного не шукав", - пояснив Багіров.