ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Чорну діру" на вулиці Героїв Праці обіцяють закопати до кінця дня

Харківські комунальники завершують ремонт каналізаційного колектору біля ТРЦ "Караван" на вулиці Героїв Праці, який пішов під землю в п'ятницю, 26 червня.
Depo.
2 липня 2015 12:18
ФОТО: depo.ua

Причиною аварії став технічний знос залізобетонної труби діаметром 1,4 метра, що залягає на глибині 4 метрів, по якій течуть каналізаційні стоки від половини Салтівки, розповіли комунальники, пише "Городской Дозор", передає кореспондент Харків.depo.ua.

В результаті корозії стала непридатною ділянка колектора довжиною п'ять метрів - саме він і провалився. Через стічні води грунт став просідати і потягнув за собою асфальтне покриття.

"В результаті утворилася яма діаметром п'ять метрів. Але на харків'янах аварія ніяк не відбилася. Система водовідведення продовжувала і продовжує працювати. Проблема зношеності труб є в кожному місті і Харків не виняток", - розповів керівник комплексу "Харківводовідведення" Віктор Булгаков.

Зараз комунальники змінюють пошкоджену ділянку труби, на всякий випадок - із запасом. До кінця дня вони повинні ці роботи закінчити і засипати колектор землею.

А через кілька днів, коли грунт всядеться, тут покладуть нове асфальтне покриття.

Що стосується жартів і фотоколажів на тему "безодні", якими були заповнені соціальні мережі, Булгаков зазначив, що комунальники будь-яку критику сприймають спокійно. "Кожен харків'янин має право жартувати. Ми робимо висновки, щоб все виправити", - додав він.

Більше новин про життя Харкова читайте на kh.depo.ua