"Чорну діру" на вулиці Героїв Праці обіцяють закопати до кінця дня

Харківські комунальники завершують ремонт каналізаційного колектору біля ТРЦ "Караван" на вулиці Героїв Праці, який пішов під землю в п'ятницю, 26 червня.
Depo.
2 липня 2015 12:18
ФОТО: depo.ua

Причиною аварії став технічний знос залізобетонної труби діаметром 1,4 метра, що залягає на глибині 4 метрів, по якій течуть каналізаційні стоки від половини Салтівки, розповіли комунальники, пише "Городской Дозор", передає кореспондент Харків.depo.ua.

В результаті корозії стала непридатною ділянка колектора довжиною п'ять метрів - саме він і провалився. Через стічні води грунт став просідати і потягнув за собою асфальтне покриття.

"В результаті утворилася яма діаметром п'ять метрів. Але на харків'янах аварія ніяк не відбилася. Система водовідведення продовжувала і продовжує працювати. Проблема зношеності труб є в кожному місті і Харків не виняток", - розповів керівник комплексу "Харківводовідведення" Віктор Булгаков.

Зараз комунальники змінюють пошкоджену ділянку труби, на всякий випадок - із запасом. До кінця дня вони повинні ці роботи закінчити і засипати колектор землею.

А через кілька днів, коли грунт всядеться, тут покладуть нове асфальтне покриття.

Що стосується жартів і фотоколажів на тему "безодні", якими були заповнені соціальні мережі, Булгаков зазначив, що комунальники будь-яку критику сприймають спокійно. "Кожен харків'янин має право жартувати. Ми робимо висновки, щоб все виправити", - додав він.

Більше новин про життя Харкова читайте на kh.depo.ua