ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Безалкогольні" човнові станції запрацюють вже завтра

На двох човнових станціях "Стрілка" і "Ластівка" 1 травня відкривається новий сезон
Depo.
30 квітня 2015 15:21
ФОТО: depo.ua
"Безалкогольні" човнові станції запрацюють вже завтра
"Безалкогольні" човнові станції запрацюють вже завтра

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської міськради з посиланням на адміністратора станцій Сергія Воробйова.

За його словами, в ході підготовки до відкриття сезону на деяких човнах довелося оновити весла, рятувальні круги та жилети, оскільки торік клієнти, всупереч правилам безпеки, курили в човнах і гасили недопалки там же, неакуратно поводилися з рятувальними комплектами. Також на самих станціях замінили покриття зі штучної трави, яке стало непридатним через великий наплив людей торік.

"Сьогодні ще встановимо лавки і парасольки на набережній, вони освітлюватимуться в тон з мостом. Увечері тут буде дуже гарно", - зазначив Воробйов.

За його словами, вартість катання цього року зросте на 5 грн і складе 30 грн/год з людини. Всього на двох станціях знаходиться 40 човнів різних розмірів місткістю від двох до восьми чоловік. Час роботи - з 10:00 до 23:00.

За дотриманням правил безпеки під час катання стежитимуть за два рятувальника на кожній станції. За словами Воробйова, плавати на човнах можна скрізь, але не запливаючи за встановлені буйки. Також рятувальники не дозволяють кататися з алкоголем.