Харків'яни стали одними з кращих боксерів в Україні

Харківські боксери стали переможцями всеукраїнської універсіади

Харків'яни стали одними з кращих бо…

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, з 17 по 23 квітня в Харкові відбулася ХIII Універсіада України з боксу, на якій студенти харківських вишів завоювали 22 медалі, у тому числі 9 золотих.

За відомостями ОДА, участь в змаганнях взяли близько 130 спортсменів з 19 регіонів України, які розіграли медалі серед жінок та чоловіків.

За підсумками сильнішими були господарі рингу – студенти Харківської області, які посіли перше загальнокомандне місце. Вони здобули 9 золотих, 6 срібних та 7 бронзових нагород.

У загальнокомандному заліку перше місце також було за Харківською областю, друге посіли боксери Києва, третє місце було за командою Хмельницької області.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові відбулися змагання Кубка України з альпінізму.