Харків'янин став бронзовим призером чемпіонату світу з вільної боротьби

Чемпіонат світу з вільної боротьби серед кадетів проходив з 12 по 18 вересня Тбілісі

Як повідомляє Depo.Харків, про перемогу харків’янина Дениса Борогана пише сайт Харківської міськради.

Хлопець, виступаючи у ваговій категорії до 58 кг, спочатку переміг суперника з Південно-Африканської Республіки, потім у чвертьфіналі - спортсмена з Азербайджану, а в півфіналі поступився американцеві, який в підсумку став срібним призером. У поєдинку за третє місце Денис Бороган здобув перемогу над борцем з Японії. Переможцем змагань став спортсмен з Ірану.

Всього на чемпіонаті українські кадети завоювали 1 золоту, 1 срібну і 4 бронзові медалі.

Харків'янин став бронзовим призером чемпіонату світу з вільної боротьби  - фото 1