Харків’янин стали призерами Всеукраїнських змагань з фехтування

У Харкові пройшли Всеукраїнські змагання з фехтування на шпагах серед кадетів та юніорів

Як повідомили Depo.Харків в Управлінні зі справ молоді та спорту Харківської ОДА, в змаганнях відкритого Кубку Кубок СТМ "Меморіал Олександра Захарова" взяли участь понад  150 спортсменів з 10 областей України, а за їх підсумками юні шпажисти Харківської області завоювали 3 золоті та 2 бронзові нагороди.

За їхніми відомостями, харків'янин Руслан Гасанов став переможцем у змаганнях серед юніорів, а також завоював "бронзу" серед кадетів. У фіналі юніорських змагань Гасанов з рахунком 15:14 здолав киянина Георгія Кудрявцева. Юніорську "бронзу" між собою розділили Андрій Деркач з Харкова, а також Ігор Вишняков з Києва.

В змаганнях серед кадетів Руслан Гасанов в півфіналі з рахунком 13:15 поступився харків'янину Дмитру Самойлову та разом з киянином Ігорем Вишняковим розділив третє місце. Самойлов у фіналі здолав з рахунком 15:10 киянина Михайла Кублицького та став переможцем турніру.

В змаганнях серед кадеток золоту медаль здобула харків'янка Анастасія Зеленцова.