Харківські сумоїсти перемогли на Кубку України

У командних змаганнях серед чоловіків харків'яни завоювали "золото", серед жінок - "бронзу"

Харківські сумоїсти перемогли на Кубку У…

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської облдержадміністрації, харківські сумоїсти завоювали на Кубку України п'ять золотих, три срібні та вісім бронзових нагород.

За даними відомства, харків'яни також посіли перше місце в загальнокомандному заліку, випередивши збірну Києва, яка стала другою.

Крім того, харківські спортсмени перемогли в командних змаганнях серед чоловіків, а також посіли третє місце в командних змаганнях серед жінок.

У Кубку України з боротьби сумо серед чоловіків та жінок взяли, який проходив у Харкові, взяли участь близько 250 спортсменів з 16 областей країни. Кубок України став одним з етапів підготовки збірної команди України до Кубку світу та чемпіонатів Європи, а також до Всесвітніх ігор, які в 2017 році відбудуться в Польщі. Українські сумоїсти здобули на ці Ігри сім ліцензій, одну з яких виборола харківська спортсменка Марія Дробоян.